Jdi na obsah Jdi na menu
 


Příspěvky - archiv

Příspěvky

Přehled planovaných akcí na rok 2012

21. 2. 2012

Níže najdete přehled všech akcí, které se pokusíme v roce 2012 zrealizovat (některé již proběhli, jsou v závorce). Termíny konání budou vždy upřesněny plakátem a na webu, sledujte především portál jitrava.ucoz.net.

- Výpis akcí naleznete zde

 

Masopust 2012

12. 2. 2012

Sobota, 18. 2. 2012 - více viz zde

 

Původní text na úvodní stránce

12. 2. 2012

 

Tyto webovky jsou přehledem dění v malebné vesničce zvané JíTRAVA ležící pod Vápenným vrchem na rozhraní Lužických a Jizerských hor.

Chceme Vás zde informovat o akcích již uskutečněných i v budoucnu plánovaných. Jedná se zejména o aktivity související s naším hřišťátkem, které se letos (v roce 2009) povedlo znovuzprovoznit, rozšířit a zatraktivnit. Především vzniklo úžasné dětské hřiště s herními prvky.  Díky tomu se v Jítravě konečně našlo místo pro trávení volného času nejen dospělých, ale i dětí a mládeže.

Nechť i tyto stránky slouží k potěšení široké veřejnosti, která má s Jítravou co do činění, stejně jako je tomu i s naším hřištěm.

 

Noc kostelů - program sboru JEŠTĚD

27. 5. 2011

 
Celý příspěvek | Rubrika: Příspěvky - archiv | Komentářů: 0

Noc Kostelů, hlavní program pro kostel Jítrava

16. 5. 2011

Stará JÍTRAVSKÁ KRONIKA je na světě!!!

14. 4. 2011

více info na níže uvedeném odkazu:

http://www.njzd.estranky.cz/clanky/osadni-vybor-jitrava/

 

Otevření hřiště na sezonu 2011

6. 4. 2011

V neděli, 10. dubna 2011, ve 14 hod. se sejdeme na našem hřišťáku, a dáme ho po zimě do kupy. Kromě hrabání, čištění areálu včetně antukové plochy (částečná příprava na sezonu) a zřejmě spálení přebytečných větví, máme v plánu i dodělání posledních 2 polí plotu a začít se stavbou stánku pro občerstvení (vedle altánu). Takže práce až nad hlavu (uvidíme co se podaří). Sebou vemte určitě hrábě, lopaty, kolečka a hlavně dobrou náladu :-)

Pokud bude čas a chuť možná natáhneme "sako" a dáme první letošní nohec... A ping-pong už je taky nachystán.

Tak přijďte v hojném počtu, aby šlo dílo od ruky.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Příspěvky - archiv | Komentářů: 0

Fara Jítrava - akce na duben 2011

28. 3. 2011

 

Sběr železného šrotu v Jítravě sobota, 2.4.2011

28. 3. 2011

 
Celý příspěvek | Rubrika: Příspěvky - archiv | Komentářů: 0

Nové JÍTRAVSKÉ webovky???

25. 3. 2011

Vážení uživatelé těchto webových stránek,

moc si vážíme Vašeho neustávajícího zájmu o www.jitrava.estranky.cz, o čemž svědčí stále rostoucí návštěnost :-) Na druhé straně se ale asi všichni shodneme, že portál "estránky.cz" je v mnohém limitující (např. otravující reklamy, omezená kapacita objemu dat zejméno pro vkládání fotek a videí, apod.). Proto se objevila myšlenka převést stránky jinam, kde tato omezení nebudou (ani žádné reklamy!).

Nyní se už můžete podívat na zkušební provoz navrhnutých webovek: 
 


jitrava.ucoz.net
 

Především od Vás očekáváme zpětnou vazbu. Prosíme využijte komentáře k tomuto příspěvku a dejte vědět jak to Vy osobně vidíte - potřebujeme znát názor většiny uživatelů těchto stránek, abychom se mohli správně rozhodnout, zda přejdeme na nový portál nebo zůstane vše při starém (zatím poběže obě verze souběžně).

Těšíme se na Vaši odezvu.

Jěště malé upozornění: pokud se Vám ve vyhledavači "Internet Expolerer" stane (ať už na jítravských nebo jakýchokoli jiných stránkách - např. obce Rynoltice), že se Vám nezobrazí fotky, videa nebo něco jiného, je zřejmě nutné stáhnou nějaké aktualizace. Možná je však jednoduší využít jiný vyhledavač (např. FIREFOX nebo GOOGLE CHROME), kde se obdobné potíže nevyskytují.

 

Vyhledávač Internet Explorer je se stránkami http://www.jitrava.ucoz.net nekompatibilní. Doporučené vyhledávače jsou Mozilla Firefox, Opera, Google Chrome, Safary aj.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Příspěvky - archiv | Komentářů: 1

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8

následující »