Jdi na obsah Jdi na menu
 


Novinka na stránkách a další aktuální informace

9. 5. 2010

Připomínáme, že již následující sobotu, tedy 15. května 2010, proběhne v místním kostele "Křížová cesta". Jítraváci se rozhodli darovat na tuto dobročinnou akci Kč 1.000,-- jako základní kámen pro "sbírku", kterou se snad povede řádně rozšířit z příspěvků přihlížejících. Pevně věříme, že v sobotu bude kostel doslova praskat ve švech! Nenechte si ujít tento mimořádný kulturní zážitek a přijďte se k nám pobavit, zaposlouchat se do příjemné hudby, pokochat se pohledem na práci malířů nebo si jen prostě odpočinout od všechních každodenních starostí. Těšíme se na Vás!

Hned následující sobotu, 22. května 2010, se na našem hřišťátku uskuteční velký nohejbalový turnaj MA-PO CUP, který se po 2 letech vrací opět na místo činu :-) Celkově jde již o 9. ročník. Tradičně bude po celý den zajištěno bohaté občersvení pro hráče i příhlížející. Antuková plocha je až na malé kosmetické vady povrchu (do turnaje budou odstraněny) již plně v provozu. O právě končícím víkendu se uskutečnilo hned několik zápasů natěšených sportovců. Nohejbalová sezona 2010 tak byla v Jítravě zahájena! O MA-PO CAPu naleznete další info na:

mapocup.wz.cz/

Další akcí, která se v blízké době chystá, bude "Cyklistický závod 2010". Ten je v plánu na sobotu, 12. června 2010. Více k této velké sportovní události najdete na našich stránkách později.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář